БУЧКУРУШ

Бучкуруш

НОВИОТ PEUGEOT 308 ПРИСТИГНА!

Новиот Peugeot 308 со напредна технологија се појави на скопските улици и несомнено ги привлече сите погледи. Промените во дизајнот го поставуваат логото на...

Уникатни слики нацртани на делови од телото

Уметникот нацртал имагинативни слики врз нејзините постоечки фотографии. Треба да се има добра креативност и малку "еротичен" ум за да се замисли идејата. Во...

Кога познатите филмови би се снимале во Источна Европа (21 фотографија)

Овој забавен интернет проект во кој целта беше да се постават познати филмски ликови во различни алтернативни околности во Источна Европа . Според нас...

PURETECH ПРОГЛАСЕН ЗА „МОТОР НА ГОДИНАТА“ ПО ТРЕТ ПАТ

За време на 18-тата Меѓународна Награда за Мотор на Годината што се одржа во Штутгарт, меѓународното жири на новинари ја додели наградата "Мотор на...

Црвениот карван на Milwaukee деновиве во Скопје!

Еуроимпекс во своето 27 годишно работно искуство, бележи раст развој и успешно стопанисување во различни области вклучувајќи ги сите брендови кои ги застапува. Работењето...

Загатка со кибрит

Померете само едно шкорче за да добиете квадрат  Деновиве низ интернетот вирално се прошири интересна загатка за размислување и ретко кој може да ја реши од...

Премотај назад…

Уф колку сакам почетоци што мирисаат на ново, мирис што потсетува на нови купени штикли од Christian Louboutin специјално за неа. Она чувство што...

Тениски турнир Peugeot & Rotaract Club ИГРАЈ, ПОМОГНИ И ОСВОЈ

Хуманитарен тениски турнир: Ротаракт Опен / Играј, помогни и освој Во организација на: Ротаракт Клуб, Скопје и Еуроимпекс Генерален увозник за Peugeot Датум: 10.06.2017...